Het Antoni van Leeuwenhoek heeft een online programma gemaakt dat mensen die kanker hebben gehad, helpt om (op het werk) weer beter te functioneren. Veel mensen ervaren na kanker problemen met het oppakken van hun oude leven. Terug op de werkvloer werkt hun hoofd niet zoals ze gewend zijn. Het nieuwe online programma helpt hen om problemen gericht aan te pakken.
Concentratie vervliegtGrofweg 1 op de 8 mensen die kanker overleven, ervaren daarna problemen met informatie begrijpen, verwerken, of onthouden. Deze zogenoemde cognitieve problemen kunnen je in het dagelijks leven behoorlijk hinderen. Concentratie vervliegt, gesprekken gaan langs je heen, je vergeet meer dan werkbaar is. Zowel thuis als op het werk heb je je cognitie hard nodig om goed te functioneren, bijvoorbeeld om problemen op te lossen en beslissingen te maken.
Wil je onderzoeken of dit iets voor jou kan zijn? Voor meer informatie kijk hier https://www.avl.nl/nieuwsberichten/2024/nieuw-online-traject-helpt-mensen-met-werken-na-kanker-tool-biedt-grip-op-cognitieve-klachten-die-terugkeer-op-werkvloer-hinderen/